Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii FISE FISCALE 2008
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

FISE FISCALE 2008

Buna dimineata,

O salariata a fost in anul 2008 in concediu crestere copil pana la 2 ani. Pe statele de plata ea a figurat doar ca salariat dar fara salariu realizat (adica venit impozabil 0, caci asa cere ITM).
Trebuie sa-i fac FF pt. 2008 cu venituri 0?
Multumesc
Si daca n-ar trebui, nu e nicio problema, mai bine ii depuneti ff pe 0 decat deloc.
Facem fisele fiscale,pentru ce? Pentru a constata ce venituri au unii? Muncim pentru altii....