Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... abonament telefonie mobila
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

abonament telefonie mobila

am avut un abonament la o firma de telefonie mobila si nu am mai putut plati ramanand fara loc de munca ce vreau sa stiu daca se poate face executare pe apartament daca nu este pe numele meu mentionand ca la incheierea contractului mi sa cerut si contractul apartamentului unde locuiesc .va multumesc
Nu se ajunge la executari de imobile, oricum nu al unuia care nu va apartine, pt ca nu raspunde pt datoriile dvs o alta persoana.
multumesc