avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 157 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene pentru iaz de peste
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene pentru iaz de peste

Buna ziua!Am si eu o intrebare....Am un iaz de lungime 150 de metri si latime de 70 de metri,inclus pe langa iaz mai am si 5 cabanute pentru oaspeti.
Vreau sa stiu daca se poate accesa fonduri europene.
Ce conditii trebuie sa indeplinesc?
Unde trebuie sa ma prezint?
Astept un raspuns.
Cel mai recent răspuns: jhonyboxing , utilizator 11:32, 7 Martie 2013
Cel mai bine ar fi sa luati legatura cu cei de la centrul regional de care apartineti:
[ link extern ]
Multumesc de raspuns!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri europene pentru cresterea animalelor stelaalbu stelaalbu Buna ziua.Socrul meu detine o microferma cu o suprafata totala de 2200 m2 in componenta careia intra 4 cocini (20 metri lungime/4 metri latime) si un grajd (10 ... (vezi toată discuția)
Partajare teren mariolopresti mariolopresti Deci dupa decesul tatalui am facut succesiunea si pamantul a ramas la comun ,o sora sa trezit dupa cativa ani sa -si partajeze partea ei,ea are dreptul la 616 ... (vezi toată discuția)
Deschidere teren cerul cerul Vreau sa cumpar un teren. De la strada principala, asfaltata, se ajunge la teren pe un drum de acces pe care actualul proprietar il va face prin curtea lui cu ... (vezi toată discuția)