Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene pentru iaz de peste
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene pentru iaz de peste

Buna ziua!Am si eu o intrebare....Am un iaz de lungime 150 de metri si latime de 70 de metri,inclus pe langa iaz mai am si 5 cabanute pentru oaspeti.
Vreau sa stiu daca se poate accesa fonduri europene.
Ce conditii trebuie sa indeplinesc?
Unde trebuie sa ma prezint?
Astept un raspuns.
Cel mai bine ar fi sa luati legatura cu cei de la centrul regional de care apartineti:
[ link extern ]
Multumesc de raspuns!