Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... remuneratie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

remuneratie

Buna ziua.Ma poate ajuta cineva?
Care este diferenta dintre remuneratie si salariu?
In aceasta remuneratie intra si sporurile (vechime,indemnizatie conducere) ?
Remuneratie, salariu, plata, drepturi salariale sunt sinonime
In remuneratie intra si sporurile sau indemnizatia de conducere.