Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general retinere pensie pentru presedinte asociatie de ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

retinere pensie pentru presedinte asociatie de proprietari

Va rog sa imi spuneti daca exista o modalitate prin care sa nu fie oprit procentul pentru pensie din salariul presedintelui tinand cont ca acesta este salariat si deci este cotizant la fondul de pensii.Va multumesc frumos
credeti ca ne putem folosi de Ordinul 1176/2012?