Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Obligatii CASS,CAS
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Obligatii CASS,CAS

buna ziua...daca am o intrep.individuala,si am o pensie de revolutionar sant obligat sa mai platesc CAS si CASS.? nu am angajati lucrez numai eu
multumesc

desigur:training: