Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... II (pensionar) si plata CASS, CAS
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

II (pensionar) si plata CASS, CAS

buna ziua...daca am o intrep.individuala,si am o pensie de revolutionar sant obligat sa mai platesc CAS si CASS.? nu am angajati lucrez numai eu
multumesc
imi raspunde si mie cineva la intrebarea mea din 29.03.?
multumesc