Forum Discuţii diverse Versuri şi Epigrame La multi ani, tudorvaleriu! :)
Discuție deschisă în Versuri şi Epigrame

La multi ani, tudorvaleriu! :)

Eu iti doresc, prieten drag,
Acum, c-ai mai trecut un prag,
Sa-nceapa-a curge anii noi
Nu inainte, ci 'napoi.

:love: :luck:

In buna traditie a acestor topicuri pe care le initiez de trei ani, urarile sunt binevenite indiferent daca sunt in versuri sau nu. :hugall:
Multi ani,multi ani traiasca!
La multi ani!
Multa sanatate si fiecare zi sa fie cea mai frumoasa pentru domnul Tudor Valeriu.
:bow:
=D>
In buna traditie a acestor topicuri pe care le initiez de trei ani, urarile sunt binevenite indiferent daca sunt in versuri sau nu.

La multi ani cu sanatate, domn Valer!

Cand mai scriem un catren?!
Este gratis, nu pe bani....
(trebuie putin antren)
La Multi Ani !

:luck::love:

:bow:pentru ajutor. Specialistii fac diferenta in avocatnet.ro!
Urmaresc cu interes raspunsurile dumneavoastra.
Herra_, utilizator
La Multi Ani zic, cu putere,
Bucurii fara gramaj!
Boli, necazuri, frig, durere,
Da-le toate in somaj.
:hugall:
La multi ani si multa sanatate ! :luck::love:
Fie ca ziua de astazi sa iti fie plina de rasarituri de soare, zambete si dragoste.
Un mesaj minunat pentru o persoana minunata de la un prieten minunat. Dintr-un minunat motiv la un moment exceptional de la o minte luminata intr-o dispozitie de exceptie intr-un stil minunat pentru a-ti ura La multi si minunati ani!

Vasile :bow: