Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Urari de Sfantul Andrei :)
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Urari de Sfantul Andrei :)

Va doresc multa sanatate, fericire, realizari alaturi de cei dragi si sa aveti parte numai de zile senine si insorite!

Cele mai frumoase flori, cele mai sincere urari pentru o zi minunata in care va sarbatorim!

[ link extern ]

:vishenka: :hugall: :luck:

Gabrielle Monique
LA MULTI ANI!

Multa sanatate, impliniri, bucurii si mult noroc!

[ link extern ]
La multi ani tuturor acelora care poarta numele Sfantului Andrei
La Multi Ani, Andreea Ionescu!
[ link extern ]

La multi ani, Andrei Grigoriu!
[ link extern ]
La Multi Ani de Sf. ANDREI,tuturor celor care poarta numele de Andrei,Andreea..
:vishenka::vishenka::love::luck:
La multi ani!
[ link extern ]