Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 CAEN - domeniul energetic - consultanta
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

CAEN - domeniul energetic - consultanta

Buna ziua,

Ma puteti ajuta cu un sfat - pentru niste coduri CAEN - referitoare la urmatoarele activitati:
- consultanta acordata firmelor in domeniul energetic,
- analiza consumurilor de energie electrică şi de gaz-
- incheierea de contracte de furnizare a energiei electrice şi a gazului
- asistenţa şi prestarea de servicii către instituţii şi firme din domeniul energetic, precum şi gestiunea reţelelor de vânzare şi marketingul din cadrul distribuţiei medii şi mari
- realizarea şi vânzarea de instalaţii de energii regenerabile

Va multumesc - stiu de asemenea ca unele CAEN-uri sunt interzise - ma puteti ajuta cu o astfel de lista?

3511 Producţia de energie electrică
3512 Transportul energiei electrice
3513 Distribuţia energiei electrice
3514 Comercializarea energiei electrice

3521 Producţia gazelor
3522 Distribuţia combustibililor gazoşi, prin conducte
3523 Comercializarea combustibililor gazoşi, prin conducte