Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Decont TVA gresit
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Decont TVA gresit

In dec.300 pe anul 2011 programul de contabilitate eronat a inregistrat la rd.14 in dec.livrarile scutite cu drept de deducere care trebuiau la rd.13 mentionez ca tva colectat este corect.Care sunt consecintele unui control fiscal?
Depinde ce consecinte a avut aceasta eroare.