Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... procesc - recurs
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

procesc - recurs

buna ziua.conform noului cod civil , la recurs este nevoie de avocat?sau ma pot reprezenta singura fara avocat?
multumesc frumos.
Dacă procesul d-stră a fost judecat sub imperiul noului cod de procedură civilă , da , pentru a vă susține recursul este nevoie de avocat .