Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fise de post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fise de post

Buna ziua!
Ma puteti ajuta cu cate un model de fisa postului pentru contabil-sef, vanzatoare si functionar administrativ?
Aici gasiti multe exemple de fisa postului:
[ link extern ]
@ niko79

Contabil-sef model gasiti aici
[ link extern ]

vanzatoare - model
[ link extern ]

functionar administrativ - model
[ link extern ]

Buna ziua
Va rog sa ma ajutati cu o fisa de post pentru TEHNICIAN MECANIC SERVICE AUTO si INGINER MECANIC SERVICE AUTO . Tot ce am gasit nu are legatura cu service-ul auto

Multumesc frumos
Buna ziua. Ma poate ajuta cineva cu o fisa de post pentru sofer autocamion? Multumesc anticipat!
Vedeti daca va ajuta acest link
[ link extern ]