avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 671 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fise de post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fise de post

Buna ziua!
Ma puteti ajuta cu cate un model de fisa postului pentru contabil-sef, vanzatoare si functionar administrativ?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 10:38, 12 Noiembrie 2015
Aici gasiti multe exemple de fisa postului:
[ link extern ]
@ niko79

Contabil-sef model gasiti aici
[ link extern ]

vanzatoare - model
[ link extern ]


functionar administrativ - model
[ link extern ]

Buna ziua
Va rog sa ma ajutati cu o fisa de post pentru TEHNICIAN MECANIC SERVICE AUTO si INGINER MECANIC SERVICE AUTO . Tot ce am gasit nu are legatura cu service-ul auto


Multumesc frumos
Buna ziua. Ma poate ajuta cineva cu o fisa de post pentru sofer autocamion? Multumesc anticipat!
Vedeti daca va ajuta acest link
[ link extern ]

Alte discuții în legătură

Fisa postului CURALA CURALA am si eu nevoie cine ma ajuta si pe mine de fise de post cum ar fi :sofer autocamion masina de mare tonaj;autoturisme si camionete,manipulant marfa,functionar ... (vezi toată discuția)
Contract colectiv de munca carmenutza_86 carmenutza_86 buna ziua.unde as putea gasi model contract colectiv de munca service auto? toate 2017 model contract de munca pentru administrator service,fisa postului ... (vezi toată discuția)
Fisa post tehnician mecanic ErikaBusines ErikaBusines Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu un model de fisa a postului pentru functia de Tehnician Mecanic. Multumesc, (vezi toată discuția)