Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract colectiv de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract colectiv de munca

buna ziua.unde as putea gasi model contract colectiv de munca service auto? toate 2017

model contract de munca pentru administrator service,fisa postului adm.service,
model contract de munca pentru contabil,fisa post contabil
model contract de munca mecanic auto,fisa post mecanic auto,
multumesc
Nu exista tipizate expres pentru ce doriti dvs.

Model-cadru pentru c.i.m.
www.avocatnet.ro/content/art...

Modele fisa post - pe care le adaptati la situatia dvs.
contabil
[ link extern ]

mecanic auto
[ link extern ]

Administrator service nu exista in COR...gasiti mai jos toate codurile COR pentru fucntiile de administrator.....
Reveniti cu detalii despre ce fel de administrator este vorba.

Modele de c.c.m.
[ link extern ]