Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale masura 141
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

masura 141

am depus anul trecut documente necesare pt masura 141 si anul acestasa acceptat dosarul acum ar trebui sa deschidem ii sau pf si sa depunem celelalte doc pt a se vira bani .Problema e ca intre timp nu am mai puytut plati rate la ap si vom fi executati silit
1 Avem vreo sansa sa obtinem banii daca am fost informati ca avem oprire pe conturi la toate bancile
2 daca deschidem un ii sau pf firma poate fi executata daca investim acei bani
CE NE SFATUITI SA FACEM vA MULTUMESC
a semnat cineva contractul de finantare sesiunea 2012?
se aude ca din 2014 nu o sa mai fie m 141, dar cei care au contracte in derurare?