avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 188 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale masura 141
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

masura 141

am depus anul trecut documente necesare pt masura 141 si anul acestasa acceptat dosarul acum ar trebui sa deschidem ii sau pf si sa depunem celelalte doc pt a se vira bani .Problema e ca intre timp nu am mai puytut plati rate la ap si vom fi executati silit
1 Avem vreo sansa sa obtinem banii daca am fost informati ca avem oprire pe conturi la toate bancile
2 daca deschidem un ii sau pf firma poate fi executata daca investim acei bani
CE NE SFATUITI SA FACEM vA MULTUMESC
Cel mai recent răspuns: delia3 , utilizator 22:16, 2 Octombrie 2013
a semnat cineva contractul de finantare sesiunea 2012?
se aude ca din 2014 nu o sa mai fie m 141, dar cei care au contracte in derurare?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Executare silita datorie care o presupuneam prescrisa ClaudiuValentin ClaudiuValentin In urma unui credit de nevoi personale semnat in 2007 mi-a venit acasa instiintarea executarii silite solicitata de o societate de recuperare creante. In ... (vezi toată discuția)
Poprire pe cont Andrei19955 Andrei19955 \"executare\" card! Bună seara! Poate să îmi spună cineva (poate ați mai întâlnit situații de genul, cam la cat timp după deschiderea unui nou card ... (vezi toată discuția)
Fals si inselaciune buziladiana buziladiana Buna ziua!Situatia mea este disperata si de aceea rog sa ma sfatuiti ce sa fac. In anul 2010 detineam impreuna cu o ruda apropiata o firma, fara datorii , o ... (vezi toată discuția)