Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Accident de circulatie
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Accident de circulatie

BUNA ZIUA, VA ROG AM SI EU O INTREBARE. IN CAZUL UNUI ACCIDENT DE CIRCULATIE SOLDAT CU AVARIEREA MAI MULTOR MASINI PETRECUT IN BUCURESTI CE IMI TREBUIE SA POT SOLICITA INREGISTRARILE VIDEO DE PE CAMERELE UNOR MAGAZINE AFLATE IN ZONA? MULTUMESC
intrucat in cazul aceluiasi accident am dubii ca probele de sange luate celui care a provocat accidentul sunt concludente si cei de la Udriste pot sustine astfel o cauza nedreapta cum as putea solicita o alta expertiza si unde?

Ana Cristina Margu Birou de mediator , Mediator
Decizie a procurorului si/sau judecatorului.
1-Rugam respectati regulamentul prezentului forum si nu postati cu majuscule
2-Aveti dreptul sa solicitati contraexpertiza