Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Halal site
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Halal site

trag concluzii dupa aprox. o luna de zile si am ajuns la concluzia ca site-ul asta este exact ca si realitatea : un fals plin de oameni fara valoare , ca sa nu zic oameni de nimic. pot sa argumentez. va salut si am sa imi sterg contul
((, of ! ce pierdere :)
Nu ati argumentat cum ati ajuns la astfel de concluzii ,asta dupa ce dvs ati hotarat unilateral sa va deschideti cont pe acest forum
Este greu sa acreditati idea ca aveti cunostiinta despre toti utilizatorii acestui forum,despre pregatirea si valoarea acestora
Aprecierile dvs actuale la adresa valorii oamenilor de pe acest forum contrazic afirmatia dvs
Va multumesc inca o data
www.avocatnet.ro/content/for...
ynocentta, utilizator
stimabilul s-a încurcat în poveștile pe care le-a spus și pe urmă s-a supărat că nu-i mai răspunde nimeni...:closedtopic:
Buna ziua, inainte de a ne parasi , lucru care de altfel ne afecteaza extrem de mult (poate ca era mai bine sa nu ne dati o asemnea veste neplacuta), va mai ofer cateva sfaturi (nonjuridice) de care sper sa fiti recunoscator:

mi sa raspuns ... mi s-a raspuns
eu al asteptam ... eu il asteptam
am crezut ca consult un avocat ... se va evita in viitor
aceasi ... aceeasi
nu sa prezentat martorul meu ... nu s-a prezentat martorul meu
ma oprit un agent ... m-a oprit un agent
mi sa suspendat ... mi s-a suspendat
eu am contestato ... eu am contestat-o
iam facut ... i-am facut

Va urez .... "succesuri" nebanuite ...
Intradevar opiniile colegilor,sunt corecte !
Acestia ,profund afectati de anuntata dvs retragere de pe site, au analizat subiectele initiate de dvs,si au constatat de unde provine aprecierea dvs deformata asupra situatiei
Realitatea este ca ati deschis topicuri cu subiecte care prezinta situatiile contraventionale si penale pe care le-au generat actele dvs unilaterale de vointa
Este evident ca geneza aprecierilor la adresa utilizatorilor siteului este acea ca nu ati primit raspunsurile care sa le intelegeti care sa va exonereze de responsabilitati,raspunsuri pentru care la momentul discutiei ati transmis multumiri si respect www.avocatnet.ro/content/for...
Multumesc frumos pentru raspuns si recunosc ca imi este de un mare ajutor,desii taaare greu cu termenii astia ai D-vstra (judiciari)

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/for...
Follow us: Avocatnetro on Facebook
Atentie pentru viitor!!
Teremenii sunt juridici
Judiciarul e altceva...
Buna , va imvidiez sincer,sunteti un major si important exemplu
www.avocatnet.ro/content/for...

mi sa intocmit un dosar penal de catre politia rutiera,fara ca eu sa stiu ca am permisul suspendat,

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/for...
Follow us: Avocatnetro on Facebook
Chiar daca initial ati adresat elogii si multumiri acelora care total dezinteresat au inteles sa acorde atentie si timp pentru a analiza si raspunde problemelor dvs,dar in final neintelegand termenii ati exprimat opinie defavorabila la adresa siteului si a utilizatorilor trebuie sa constientizati ca nu in toate cazurile opiniile autorilor subiectelor coincid cu opiniile utilizatorilor si cu normele juridice in vigoare-asta nu inseamna rea credinta din partea acelora care au raspuns
Atentie!!Necunoasterea normelor in vigoare nu constituie temei legal pentru exonerarea raspunderii
ia urmariti ce am intrebat eu, adica postarile mele intrebatoare, la care eu nu ma asteptam la un raspuns foarte plauzibil dar sa mi-se raspunde "citez" : apelati la un avocat" ( incheiat citat) apoi cu asemenea raspuns la ori si ce intrebare , inseamna ca eu sunt atat de "prost" de parca nu stiam ca trebuie sa apelez la un avocat , sa fim seriosi, cum poate cineva care se da drept avocat pe site-ul asta sa spuna asa ceva , eu am intrebat ceva .... destul de simplu, am aflat asta dupa ......si tot d dtata va spun cum am rezolvat problema mea la care niciunul de pe site-ul asta nu v-ati gandit : am repus dosarul ( incalcarea liniei continue) adica baza in care mi sa intocmit dosar penal, l-am repus pe rol, in clipa urmatoare am scapat "basma curata" adica am facut recurs la o hotarare definitiva si irevocabila, sa fim seriosi, intr-un mod cat se poate de legel, :::ala avocat :::