avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 223 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Hotarare pana in 1 martie
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Hotarare pana in 1 martie

daca am hotararea irevocabilă pana in 1 martie pot sa iau toti bani sau in rate ? atasez Aceasta prevedere se aplica doar pentru actele administrative fiscale emise si anulate dupa data intrarii in vigoare a OUG nr. 8/2014, respectiv dupa 1 martie 2014.

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/con ...
Follow us: Avocatnetro on Facebook

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/for...
Follow us: Avocatnetro on Facebook
Nu prea o inteleg :)

Alte discuții în legătură

Buna ziua - restituire taxa auto costica_pantiru costica_pantiru In legatura cu restituirea taxei auto Eu am depus hotararea judecatoreasca definitiva si irevocabila la sectia finante inainte de aparitia OUG aguvernuluiin ... (vezi toată discuția)
Firme inactive fifi58 fifi58 care este deosebirea intre firme inactivi , si firme cu activitate este suspendata In oct.2013 am suspendat activitatea si totusi in lista cu firme inactivi ... (vezi toată discuția)
Plata taxa Desideriu Desideriu Conform prevederii din codul fiscal ( 2013) pentru orice plata efectuata catre o firma Off-shore de catre o persoana juridica se plateste obligatoriu o taxa ... (vezi toată discuția)