Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Impozit la radiere auto
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Impozit la radiere auto

salut,
am o masina pe care doresc sa o radiez in luna ianuarie 2014
cu voi plati inpozitul masinii pentru anul 2014
multumesc.
Daca radiati auto anterior comunicarii obligatiilor fiscale anuale,pe cale de consecinta auto va fi scos de pe rolul dv fiscal,urmand ca la momentul platii sa faceti dovada radierii auto
respectiv sa nu mai achitati obligatiile aferente
multumesc
dar daca radiez dupa data comunicarii obligatiilor fiscale cum se plateste ?