Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Depozit en gros
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Depozit en gros

cum as putea sa deschid un depozit en gros intr-o comuna?forma juridica ,adaosuri comerciale ,un rulaj minim(lei),numarul minim de consumatori finali(precizez ca distanta pana la orasul cluj-napoca este de 45 km)va multumesc
Aveti nevoie de o forma legala in care sa va desfasurati activitatea (societatea comerciala sau Pfa, II etc.) si de spatiu pentru depozit pe care sa-l autorizati in acest sens. Nu conteaza ce adaosuri comerciale practicati sau ce rulaj minim lunar inregistrati.