Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... depozit en gros
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

depozit en gros

cum as putea sa deschid un depozit en gros intr-o comuna?forma juridica ,adaosuri comerciale ,un rulaj minim(lei),numarul minim de consumatori finali(precizez ca distanta pana la orasul cluj-napoca este de 45 km)va multumesc
Prin construire sau inchiriere.
Aici nu veti gasi planuri de afaceri.
cyan, moderator
orice forma de societate poate avea un depozit en gross. atentie la codul CAEN