Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Codul CAEN pentru consilier pentru dezvoltare personala
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Codul CAEN pentru consilier pentru dezvoltare personala

Doresc sa deschid un PFA. Va rog sa ma ajutati!
Care este codul CAEN pentru "consilier pentru dezvoltare personala" cod cor 242324 ? pentru deschiderea unui PFA?
-sunt necesare anumite cursuri, acreditari pentru acest cod cor si respectiv caen?
Multumesc!
george-neagu, moderator
Revin si eu cu aceeasi intrebare: In urma absolvirii cursului atestat (MEC+MMFPS) pentru calificarea de "consilier pentru dezvoltare personala", cod cor 242324, care este codul CAEN pentru a putea practica aceasta profesie in forma pfa (cabinet consiliere)?
Multumesc!
DanaCG, utilizator
bun gasit

ati reusit sa deschideti PFA-ul ? cu ce cod CAEN ?

multumesc
In 2022 inca nu se stie codul CAEN pentru aceasta activitate. Ati reusit sa deschideti PFA pe activitatea asta?
Multumesc!
Codul CAEN pentru consilier pentru dezvoltare personala este 8559