avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 548 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Societate care distribuie bilete bingo
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Societate care distribuie bilete bingo

O societate care distribuie bilete bingo este platitoare de impozit pe profit sau pe venitul microintreprinderilor? se poate considera ca desfasoare activitate in domeniul jocurilor de noroc?
Multumesc frumos

Alte discuții în legătură

Impozit venit microinteprindere 1ppp 1ppp O societate platitoare de impozit pe venitul microinteprinderilor 3%, a carei cifra de afaceri la 31.12 2012 depaseste 65000E, VREAU SA STIU LA CARE REGIM DE ... (vezi toată discuția)
Impozit pe firma cristipetre cristipetre Am firma si platesc impozit pe venit pe microintrprindere, Din 2016 urmeaza sa realizez venituri pe firma din pariuri sportive si aparate electronice in baza ... (vezi toată discuția)
Impozit pe venitul microintreprinderilor? AnneMary74 AnneMary74 Buna ziua! Am o mica intrebare - si poate ma poate lamuri cineva. Firma infiintata in 2012, ca platitoare de impozit pe profit trimestrial, fara activitate ... (vezi toată discuția)