Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Despagubire teren intravilan
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Despagubire teren intravilan

Am primit de la CNADR o adresa prin care sunt obligat sa renunt la o suprafata de 11 mp/teren la sosea pentru care mi se acorda despagubire de ...2 lei/mp.
Ce sa fac in fata acesei nedreptati?mentionez ca am cumparat terenul cu 7,5 euriomp.
Adresa este trimisa la data de09.01.2014,nr.92/619
doryen, utilizator
Poate 2 euro/mp. Daca nu sunteti de acord cu pretul ii instiintati ca nu va convine pretul sau ca nu vreti sa vindeti.
Multumesc mult conformO.G.612/2013 asta este suma maxima pe care o pot da,deci nu negociez .