Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... varsta pensie cu penalizare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

varsta pensie cu penalizare

Femeie, stagiu cotizare 29 ani si 10 luni, nascuta 29 aprilie 1961, fara sporuri.
Care este data la care pot iesi la pensie anticipata cu penalizare?
Multumesc!
Conditii:
Varsta 57 de ani
Stagiu 32 de ani si 1 luna.