Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... intrebare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

intrebare

am depus azi dosarul pt iesire la pensie si de la firma a spus ca o sa mai lucrez pina cand o sa primesc decizia. in acest caz mai am calitate de asigurat?
Da
Inocentia
Sigur ca da.
daisa a scris:

am depus azi dosarul pt iesire la pensie si de la firma a spus ca o sa mai lucrez pina cand o sa primesc decizia. in acest caz mai am calitate de asigurat?

In continuare, aveti calitatea de asigurat.