avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 691 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Repetarea unei intrebari in forum
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Repetarea unei intrebari in forum

Buna ziua,
As dori sa stiu daca ,in acelasi forum, pot repeta o intrebare la care nu am primit un raspuns.
Multumesc.
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 23:03, 2 Mai 2014
Daca ati asteptat cateva zile si nu v-a raspuns nimeni da, puteti repeta intrebarea.
Analizati temeinic daca ati incadrat corect continutul/subiectul intrebarii dv cu sectiunea unde a-ti ales sa postati topicul

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum sterg sau retrag intrebarea pe care am pus-o ? ContSters192068 ContSters192068 Am ,,pus\\" o intrebare acum 18 zile,nu am primit nici-un raspuns.vreau sa o sterg sau sa o retrag din acea sectiune,poate o reformulez altfel,sau poate am ... (vezi toată discuția)
Stergerea unui subiect utilinro utilinro Cum se procedeaza in cazul in care cel care a postat un mesaj nu mai vrea sa fie postat? Daca tot nu se raspunde la mesaj de ce sa pierdem timpul cu ... (vezi toată discuția)
Nu primesc raspunsuri... alexandradian_a@yahoo.com alexandradian_a@yahoo.com Buna ziua, Stiu ca nu este nimeni obligat sa raspunda, dar vreau sa stiu unde gresesc eu; de ce nu primesc raspunsuri la intrebarile postate? Nu am selectat ... (vezi toată discuția)