Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Repetarea unei intrebari in forum
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Repetarea unei intrebari in forum

Buna ziua,
As dori sa stiu daca ,in acelasi forum, pot repeta o intrebare la care nu am primit un raspuns.
Multumesc.
Daca ati asteptat cateva zile si nu v-a raspuns nimeni da, puteti repeta intrebarea.
Analizati temeinic daca ati incadrat corect continutul/subiectul intrebarii dv cu sectiunea unde a-ti ales sa postati topicul