Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Avocat cu experienta multinationala
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Avocat cu experienta multinationala

Cine imi poate recomanda un avocat ff bun cu experienta multinationala ( in special cu francezii din Romania) in dreptul muncii;sanatatii si securitatii muncii pentru o contestatie pt. daune morale. Multumesc!
Intervenție moderator

Nu vă poate recomanda nimeni avocat pentru că forumul este dedicat discuțiilor pe teme juridice, nu recomandărilor sau stabilirii de relații profesionale de tipul profesionist-client.

Prin urmare, dvs. o să vă căutați singură avocatul dorit fie utilizând Catalogul Consultanților, fie utilizând Bursa de Servicii Avocatnet.ro.

www.avocatnet.ro/content/con...

www.avocatnet.ro/content/bc|...

Succes!

Gabriela Pintea