Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Contestatie certificat de handicap
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Contestatie certificat de handicap

Buna ziua ,
Am contestat un certificat de handicap in instanta si am pierdut la fond.
Am nevoie urgenta, urgenta de un avocat care a mai pledat in acest domeniu si a castigat. Va rog din suflet sa ma ajute cineva, caci primul avocat era la prima lui experienta in domeniu si poate nu am nimerit nici pe cel mai bun !
Intervenţie moderator

Potrivit regulamentului de postare, pe forum nu se stabilesc relații profesionale între cei care întreabă și cei care răspund. Dacă doriți să discutaţi cu un profesionist, aveți la dispoziție Catalogul Consultanților și Bursa Consultanților (vedeți link-urile de mai jos). Veți alege un consultant din Catalog și/sau veți trimite o cerere de ofertă la Bursă.
www.avocatnet.ro/content/con...

www.avocatnet.ro/content/bc

Succes!

Gabriela Pintea