Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa post Director Socetate Comerciala
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa post Director Socetate Comerciala

Buna ziua,
Ma poate ajuta si pe mine cineva cu o fisa de post pentru Director Socetate Comerciala cod COR 112004. Multumesc anticipat.
Vedeti daca va ajuta aceste link-uri
[ link extern ]

Multumesc mult.