Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... angajare Director executiv
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

angajare Director executiv

Buna ziua,
Trebuie sa angajam pe functia de director executiv in firma de paza.
Va rog sa ma ajutati cu codul COR( nu am gasit) si fisa post.
Multumesc.
Puteti folosi cod COR 112004 - Director societate comerciala

sau

cod COR 112005 - Director adjunct societate comerciala

Pentru fisa de post puteti sa va ajutati de aceste link-uri
[ link extern ]

:offtopic: Interventie moderator
@ Ersin

In Forum nu nu este permisa postarea prin copy-paste a textelor din alte siteuri in paginile Avocatnet.ro. Acest forum incurajeaza originalitatea si te roaga sa intelegi ca informatiile publicate aici trebuie sa ajute oameni, nu sa prejudicieze autori de texte accesibile pe internet.

Fisa postului pe care ati mentionata se poate regasi in link-ul citat de mine anterior.