Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... transferul de la un loc de munca la altul
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

transferul de la un loc de munca la altul

Buna ziua ,lucrez la o firma care de curand a deschis inca un magazin in orasul in care locuiesc,precizez ca fac naveta in alt oras.As vrea sa stiu daca pot sa cer sa fiu transferata in orasul in care stau ,am 2 copii destul de mici si e foarte greu sa fac naveta .Ce trebuie sa fac ?
Puteti solicita schimbarea locului de munca in localitatea unde aveti domiciliul.