Forum Discuţii juridice Executare silită Model contestatie la executare
Discuție deschisă în Executare silită

Model contestatie la executare

Cine poate sa-mi dea si mie un model de contestatie inpotriva unei decizi de executare silita de FISC,multumesc
Nu exista model standard
Gasiti pe site "n" modele de contestatie la executare,pe care il personalizati conform spetei dv
Daca nu stapaniti procedura,pentru eficienta demersului,este de preferat sa apelati la
persoana specializata,care analizand speta dv,documentele din dosarul de executare poate hotari strategia de aparare a intereselor dv si poate redacta o contestatie in mod profesional