Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... MODEL DECIZIE DIRECTOR SOCIETATE COMERCIALA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

MODEL DECIZIE DIRECTOR SOCIETATE COMERCIALA

caut si eu un model de DECIZIE DIRECTOR SOCIETATE COMERCIALA, numire, stabilire atributii ... sau este suficient cim si fisa post?
Este suficient c.i.m. si fisa postului.
multumesc