avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 490 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... MODEL DECIZIE DIRECTOR SOCIETATE COMERCIALA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

MODEL DECIZIE DIRECTOR SOCIETATE COMERCIALA

caut si eu un model de DECIZIE DIRECTOR SOCIETATE COMERCIALA, numire, stabilire atributii ... sau este suficient cim si fisa post?
Cel mai recent răspuns: marianacioata , utilizator 10:12, 3 Octombrie 2014
Este suficient c.i.m. si fisa postului.
multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Incetare cim conform art65 si art66 din codul muncii dumi32 dumi32 Buna seara, va prezint următoare situatie si dac mă puteți ajuta cu un sfat il primesc cu mare drag un salariat primește notificare cum ca conform ... (vezi toată discuția)
Reorganizare societate krisonuta krisonuta Buna ziua, In caz de reorganizare societate, implicit modificarea tuturor fiselor de post, trebuie emise decizii de numire pentru toti angajatii, sau e ... (vezi toată discuția)
Contract de munca ofiter protectia datelor spiridon camelia spiridon camelia Buna ziua, va rog sa imi spuneti daca un ofiter GDPR , angajat in cadrul unei societati pe o alta functie , trebuie sa aiba un contract de munca separat ... (vezi toată discuția)