Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Adresa Medicina Muncii si Sanepid
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Adresa Medicina Muncii si Sanepid

Va multumesc, totusi as dori si modul de adresare catre Medicul de medicina muncii si sanepid amandoua din localitate (Medias).Sunt presedinte de sindicat.
Va adresati cu Stimate Domnule/Doamna catre medicul de medicina muncii si cu Domnule Director catre conducerea Sanepid.