avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 591 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Adresa Medicina Muncii si Sanepid
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Adresa Medicina Muncii si Sanepid

Va multumesc, totusi as dori si modul de adresare catre Medicul de medicina muncii si sanepid amandoua din localitate (Medias).Sunt presedinte de sindicat.
Cel mai recent răspuns: Avocat Paula Alina Lupu , Avocat 10:38, 29 Noiembrie 2014
Va adresati cu Stimate Domnule/Doamna catre medicul de medicina muncii si cu Domnule Director catre conducerea Sanepid.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Formular nou - eliberare card european sanatate Anamaria1313 Anamaria1313 Buna ziua, Ma puteti ajuta cu noul formular \\"Anexa2\\" pentru eliberarea cardului european de sanatate? Stiu ca mai este necesara o cerere tip, C.I. si ... (vezi toată discuția)
Salariata gravida simona.elisa simona.elisa BUNA ZIUA, am o salariata gravida : stiu ca trebuie sa anunt la ITM, si la MEDICINA MUNCII . Mai trebuie anuntat si SANEPIDUL? MULTUMESC (vezi toată discuția)
Componenta cssm RaduC82 RaduC82 Buna ziua! As dori, daca este posibil o lamurire privind componenta CSSM: paritatea angajat/angajator se refera numai la membrii CSSM sau include si ... (vezi toată discuția)