Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... AL 13 salariu cistigat in instanta
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

AL 13 salariu cistigat in instanta

Buna ziua
Lucrez la o primarie si am inteles ca se cistiga in instanat al 13 lea salariu pe utimii 3 ani , eu stiu ca din 2009 nu am mai beneficiat de acest drept

Daca se poate cistiga , daca da ma poate ajuta cine cu un model de actiune
Multumesc anticipat
Din cate stiu , de ceva vreme - 2010 - , nu se mai acorda cel de-al treisprezecelea salariu in sectorul bugetar.