Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Cautare Persoana
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Cautare Persoana

Ma numesc Coman Marius Florin din Havarna Botosani. As dori sa ma ajute cineva daca poate si doreste. Mi-am pierdut fratele acum 27 de ani si nu mai stiu nimic de el. El se numeste Anghel Valeriu nascut 05-07-1963 si ultimul domiciliu al lui a fost in constanta. Daca poate sa ma ajute cineva cum il pot regasi ii voi ramane recunoscator toata viata. Poate va veti intreba de ce eu sun coman si el anghel. Suntem frati doar de pe mama. eu va multumesc anticipat si sper sa primesc un raspuns.
Puteti solicita date, prin adresa scrisa, cu nr. de inregistrare/ data de la primarie (inregistrare nastere/ CNP), apoi la evidenta populatiei (incepand cu locul nasterii, continuand cu ultimul domiciliu cunoscut), la Evidenta populatiei din cadrul Ministerului de interne.
Va multumesc. Am incercat varianta asta dar fara nici un rezultat. am mers personal la politia constanta,mi-au dat o adresa dar statea cu totul alta persoana acolo. asa caci nu mai inteleg unde as mai putea cauta.
Incercati si la Directia de evidenta a populatiei din Ministerul de interne. Daca stiti CNP-ul va ajuta mult.
Puteti reveni la Politia Constanta si sa le spuneti ca adresa data intitial a fost gresita.