Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... achizitiii
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

achizitiii

daca intr-o intitutie publica nu este compartiment de achizitii, acestea se fac doar de responsabilii de articole bugetare ?
Nu, de cele mai multe ori de catre cei desemnati din cadrul compartimentului administrativ.
Citiți si ordinul privind aprobarea regulamentului de organizare și funcționare a unităților
de învățământ preuniversitar:
[ link extern ]