Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Cum pot gasi o persoana de care stiu doar cum se ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Cum pot gasi o persoana de care stiu doar cum se numeste?

buna ziua ma numesc Florentina si sunt disperata sa gasesc o persoana despre care nu stiu mai nimic doar numele Mite Daniela.
Incercati o cautare cu ajutorul acestui site:

[ link extern ] /
Este dificil sa gasiti o persoana doar dupa nume si prenume.
Nu este un nume chiar comun si ati avea ceva sanse dar pentru a o gasi trebuie sa cautati prin prieteni, vecini, cine a mai cunoscut-o, imprejurarile in care ati cunoscut-o, din ce localitate sau zona geografica era, ce varsta aproximativa avea cind ati cunoscut-o, etc.
Acum oamenii se mai regasesc si prin intermediul retelelor de socializare, la o simpla cautare pe FB au aparut cateva persoane cu numele si prenumele respectiv.
Se poate apela si la politie dar asa cum v-am spus trebuie sa oferiti un minim de informatii.
Cum pot gasi persoana vicol gabriel jud olt localitatea bas
Covalschi ion, utilizator
As vrea sa dau de o persoana care a zburat cu wizzair in data de 23 august 2017 din iasi spre Bologna,Italia la ora 19. Era impreuna cu 2 dintre surorile lui, una dintre ele era cu sotul in capatul avionului, iar alta, Mariana, impreuna cu el ,Gheorghita- cred,erau langa mine pe scaun. Erau intorsi in Romania pentru ca le murise Mama . Locui esce in cartierul Galata din Iasi, aveau bunici in judetul Vaslui, in sat Buhaiesti. El a zis ca e sofer pe camion la o firma in Faenza, 2 fete cu 2 femei diferite, in jur de 45 ani. Sora , Mariana, divorzata . El a zis ca sta la o alta sora in Faenza, care are 2 copii ... As vrea sa l gasesc . Poate ma puteti ajuta
Care este scopul identificarii persoanei dupa mai bine de 4 luni de la calatorie? Personal, etc.