Forum Discuţii juridice Executare silită executare silita de doua ori
Discuție deschisă în Executare silită

executare silita de doua ori

buna ziua.am executat silit o hotarare judecatoreasca intr-un dosar de litigii de munca.suntem 3 mostenitori.in acelasi timp, altcineva a formulat executare silita pe acelasi dosar folosindu-se de numele unuia dintre noi.societatea cu care am avut litigiul ne-a dat in judecata pentru recuperarea sumei de la cel de-al doilea executor.ce e de facut?cel de-al doilea executor ce obligatii avea?am inteles ca cel de-al doilea executor , atunci cand s-a facut cerere de renuntare la executare silita trebuia sa returneze banii la societate?
ionica1 a scris:
, altcineva a formulat executare silita pe acelasi dosar folosindu-se de numele unuia dintre noi.

Cum adica altcineva?