Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Certificat grefa Inalta Curte
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Certificat grefa Inalta Curte

Daca trimit o cerere din provincie pentru eliberarea unui certificat de grefa de la ICCJ , in cat timp pot sa-l ridic, tinand cont de programul de lucru in perioada de vacanta?:(
Nu este un termen reglementat prin lege,depinde de incarcarea instantei,perioada vacantei,cel mai bine este sa dati un telefon la grefainstantei.