Forum Discuţii juridice Executare silită Situatie Top Factoring
Discuție deschisă în Executare silită

Situatie Top Factoring

buna ziua am si eu o situatie am avut un abonament in 2010 la cosmote nu l-am mai platit iar acum ma suna cei de la top factoring din nou dupa ce mau mai sunat si anu trecut am platit cum spun ei rate la datorie si acum nu am mai platit. ce-mi poate face daca nu mai platesc deloc. am intrebat la telekom cei care au preluat cosmoteu si codul meu de abonat sau cnp meu nu mai apare la ei in baza de date.
Anul trecut ați făcut o eșalonare de plată cu reducerea unei părți din datoria pretinsă?
da am dat odata 200 ron odata 150 ron si dupa cand au mai sunat si le-am zis sa-mi trasmita copie dupa contractu meu cu cosmoteu nu mau mai sunat deloc