Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Trecut pe rosu in Germania
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Trecut pe rosu in Germania

va rog sa ma ajutati daca sunteti in cunostinta de cauza. am trecut pe rosu la semafor in Germania. a fost culoarea galbena si am apasat pe acceleratie si am trecut pe rosu, nu am cauzat niciun accident..dar deasupra semaforului era o camera care e probabil sa mi fi facut poza. ajutati ma cu niste raspunsuri ca innebunesc. Permisul il am de cateva luni luat in Romania si aici stiu ca nu am dreptul sa conduc. as vrea sa stiu dinainte care ar fi beleua. suspendarea dreptului de a conduce,amenda?? as plati amenda cat ar fi ea numai sa nu am alte probleme cu supendarea dreptului de a a conduce. help. Multumesc anticipat
~ Conținut șters la cerere ~
daca nu tea blituit ai scapat