Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Certificat revolutionar
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Certificat revolutionar

buna seara.o cunostinta a participat la revolutia din 89 si a primit un certificat de r evolutionar.doar ca in 90 din greseala l-a rupt.se poate gasi pe undeva vreo copie sau vreo dovada ca l-a primit atunci?unde sa caute?
legalmgm, utilizator