avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 353 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Certificat revolutionar
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Certificat revolutionar

buna seara.o cunostinta a participat la revolutia din 89 si a primit un certificat de r evolutionar.doar ca in 90 din greseala l-a rupt.se poate gasi pe undeva vreo copie sau vreo dovada ca l-a primit atunci?unde sa caute?
Cel mai recent răspuns: legalmgm , utilizator 12:04, 31 Octombrie 2015
Ultima modificare: Sâmbătă, 31 Octombrie 2015
legalmgm, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Permis suspendat pe o perioada de 60 de zile, examen de verificarea cunostintelor obligatoriu? Petre99 Petre99 Buna tuturor , Sunt proaspat membru al acestui forum si am cautat reguli de proceduri/reexaminare dar tot ce am putut gasii sunt legate de suspendare pe 90 ... (vezi toată discuția)
Certificat de revolutionar lazarica18 lazarica18 Care sunt actele necesare obtinerii unui certificat de revolutionar? Si daca se mai pot depune? (vezi toată discuția)
Deschidere firma daca am antecedente penale danivoxale danivoxale Buna! As dori sa stiu daca pot sa deschid o firma ca asociat unic daca in trecut (perioada dinainte de revolutie) am avut robleme cu legea(inchisoare) 4 ... (vezi toată discuția)