Forum Discuţii juridice Executare silită executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

executare silita

am fost executata silit datorita unei datorii neplatita la banca mi sa pus oprire pe pensie am terminat de achitat de o luna si astazi am primit din partea executorilor judecatoresti o incheiere actualizare creanta cu o alta suma ce as mai avea de platit reprezentand debit pricipal dobanda aferenta creditului fiind vorba de acelasi credit unde trebuie sa ma adresez pentru contestatie la executare pentru ca specifica comunicare judecatoria sect 2 care nu stiu unde se afla si ce trebuie sa solicit la contestatie pentru ca nu am habar de asa ceva multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
Trebuie să știți că ați luat credit cu obligația de a plăti dobândă. Faceți degeaba contesație dacă nu sunteți sigură că din ce se reține din poprire s-a achitat și dobânda și penaliățile și principalul rămas de plată din credit.