Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Registre contabile pentru Intreprinderi Individuale
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Registre contabile pentru Intreprinderi Individuale

Buna ziua,

As dori sa stiu daca registrele contabile specifice unei intreprinderi individuale, Registrul de Incasari si Plati si respectiv Registrul Inventar, mai trebuie vizate/parafate de Fisc? Multumesc.
Nu mai trebuie sa le vizati la finante.