Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... publicare articol
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

publicare articol

cum se poate publica un articol de drept pe acest site?
Propunerile de articole se pot trimite prin email pe adresa redactie [at] legalnet.ro cu titlul propunere articol revista de drept. Acesta va fi analizat de colegiul redactional care va decide cu privire la publicarea articolului.

Publicarea articolelor in revista online avocatnet.ro se face in prezent cu titlu gratuit.
George, Avocat