Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... culturã
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

culturã

Nu-ti vine sa crezi cate motive ai sa vizitezi comunitatea artistica www.GlobalArtFusion.com:

1. Daca esti artist

- poti sa adaugi/editezi informatii despre tine si activitatea ta, impreuna cu poza ta cea mai reusita, ceea ce reprezinta un CV online, cu toate datele care ar interesa o eventuala companie angajatoare.
- iti poti crea o galerie personala online, echivalenta cu un site propriu, care este promovata gratuit in fiecare zi de echipa noastra de specialisti.
- poti sa adaugi/editezi/stergi lucrari in galerie, cu toate detaliile vizibile pe site.
- obtii o adresa personala a galeriei tale, pe care poti sa o trimiti tuturor prietenilor, cunostintelor sau celor care doresti sa iti viziteze galeria.
- poti sa vizitezi galeriile altor artisti din comunitate, sa le vezi lucrarile si sa lasi impresii si comentarii la adresa acestora.
- poti sa trimiti si sa primesti mesaje personale cu alti useri ai sitului prin sistemul interactiv de mesagerie integrat.
- poti trimite felicitari electronice personalizate catre oricine, chiar cu lucrarile tale.
- poti citi articole scrise de autori cu notorietate in domeniu, in revista electronica Interferenta Artelor.
- primesti periodic pe email noutati despre activitatea noastra, precum si despre alte subiecte interesate legate de lumea artei si culturii.
- in curand vom adauga noi idei interesante.

2. Chiar daca nu esti artist, ci doar iubitor de arta sau simplu utilizator de internet:

- ai ocazia sa vezi sute de artisti care expun mii de lucrari minunate, apreciate de vizitatori din intreaga lume.
- s-a demonstrat stiintific ca frumusetea artei, prin energia benefica pe care o emite asupra privitorului, face pe oricine sa uite pentru catva timp de greutatile personale si stresul vietii cotidiene, asa ca nu trebuie sa pierdeti ocazia de a va bucurati ochii cu minunatele lucrari expuse aici.
- poti lasa impresii personale la orice lucrare ce vi se pare deosebita sau la adresa careia aveti ceva de comentat.
- poti trimite felicitari electronice personalizate catre oricine, cu lucrarile din site.
- poti citi articole scrise de autori cu notorietate in domeniu, in revista electronica Interferenta Artelor.
- daca vrei, poti primi periodic pe email noutati despre activitatea noastra, precum si despre alte subiecte interesate legate de lumea artei si culturii.
- multe alte sectiuni interesante vor urma.

Asadar, intra pe www.GlobalArtFusion.com - comunitatea ta culturala !

Stati aproape, crestem impreuna !

Echipa www.GlobalArtFusion.com

Multumim pentru informatii.
E interesant. Stie sa isi vanda marfa. :D
am vizionat!
interesant.
am mai vazut altele de acest gen.
Imi place site-ul insa are o eroare la script. Bitdefender o descopere imediat ca fiind un virus.