Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale divizare in caz de suspendare temporara a activitatii
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

divizare in caz de suspendare temporara a activitatii

am o problema mai delicata zic eu: este posibil ca o societate comerciala sa faca divizare in situatia in care si-a suspendat temporar activitatea pe o perioada de 3 ania?
Daca activitatea este suspendata nu se poate face nici un fel de act saufapt cu pprivire la societate deci nici divizare