Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Camere supraveghere video
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Camere supraveghere video

Buna ziua,

Daca doresc sa imi instalez un sistem de monitorizare video in apartamentul parintilor de ce acte am nevoie? Trebuie vreun aviz de la IGPR, vreun accept din partea asociatiei de locatari sau un altfel de aviz?
vios71 a scris:
... in ...

În? Nu va trebuie nicio autorizare speciala.